Search Log (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Modules
uk: Модулі

en: Total
uk: Всього

en: Unknown
uk: Невідомо

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Module
uk: Модуль

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Success
uk: Успіх

en: Desc
uk: Спад

en: Day
uk: День

en: Counter
uk: Лічильник

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Clear
uk: Очистка

en: Result
uk: Результат

en: Languages
uk: Мови

en: Today
uk: Сьогодні

en: Period
uk: Крапка

en: Failed
uk: Невдало

en: Apply
uk: Застосувати

en: Keys
uk: Ключі

en: Search term
uk: Ключове слово

en: This week
uk: На цьому тижні

en: This month
uk: Цей місяць

en: This year
uk: Цей рік

en: Clear log
uk: Очистити журнал

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
