Search Log (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Modules
az: Modullar

en: Unknown
az: Naməlum

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Module
az: Modul

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Counter
az: Sayğac

en: Sort by
az: Sırala

en: Result
az: Nəticə

en: Languages
az: Dillər

en: Apply
az: Yerinə yetir
