Search Log (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Modules
ca: Mòduls

en: Unknown
ca: Desconegut

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Module
ca: Mòdul

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Day
ca: Dia

en: Counter
ca: Comptador

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Clear
ca: Neteja

en: Result
ca: Resultat

en: Languages
ca: Llengües

en: Today
ca: Avui

en: Period
ca: Punt

en: Failed
ca: Fallat

en: Apply
ca: Aplica

en: Keys
ca: Claus

en: This week
ca: Aquesta setmana

en: This month
ca: Aquest mes

en: This year
ca: Aquest any

en: Clear log
ca: Neteja el registre

en: Master
ca: Mestre
