Search Log (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Modules
eo: Moduloj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
