Search Log (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: more
es: más

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Modules
es: Módulos

en: Unknown
es: Desconocido

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Module
es: Módulo

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Success
es: Éxito

en: Day
es: Día

en: Counter
es: Contador

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Clear
es: Limpiar

en: Result
es: Resultado

en: Languages
es: Idiomas

en: Today
es: Hoy

en: Period
es: Período

en: Failed
es: Falló

en: Apply
es: Aplicar

en: Keys
es: Claves

en: This week
es: Esta semana

en: This month
es: Este mes

en: This year
es: Este año

en: Clear log
es: Limpiar registro

en: Master
es: Máster
