Search Log (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Modules
et: Moodulid

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Module
et: Moodul

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Success
et: Õnnestus

en: Desc
et: Kahanev

en: Day
et: Päev

en: Counter
et: Loendur

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Clear
et: Tühjenda

en: Result
et: Tulemus

en: Languages
et: Keeled

en: Today
et: Täna

en: Period
et: Ajavahemik

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Apply
et: Rakenda

en: Keys
et: Võtmed

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
