Search Log (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Modules
fi: Moduulit

en: Total
fi: Yhteensä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Module
fi: Moduuli

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Success
fi: Onnistui

en: Day
fi: Päivä

en: Counter
fi: Laskuri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Result
fi: Tulos

en: Languages
fi: Kielet

en: Today
fi: Tänään

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Apply
fi: Käytä

en: Keys
fi: Avaimet

en: This week
fi: Tämä viikko

en: This month
fi: Tämä kuukausi

en: This year
fi: Tämä vuosi

en: Clear log
fi: Tyhjennä loki

en: Master
fi: Isäntä
