Search Log (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: more
fr: plus

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Unknown
fr: Inconnu

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Success
fr: Succès

en: Day
fr: Jour

en: Counter
fr: Compteur

en: Sort by
fr: Trier par

en: Clear
fr: Vider

en: Result
fr: Résultat

en: Languages
fr: Langues

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: Period
fr: Point

en: Failed
fr: Échec

en: Apply
fr: Appliquer

en: Keys
fr: Clés

en: This week
fr: Cette semaine

en: This month
fr: Ce mois

en: This year
fr: Cette année

en: Clear log
fr: Vider le journal

en: Master
fr: Principal

en: Query ID
fr: Identifiant (ID) de requête
