Search Log (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: All
gu: બધા

en: Day
gu: દિવસ

en: Result
gu: પરિણામ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Today
gu: આજે

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
