Search Log (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Modules
hr: Moduli

en: Total
hr: Ukupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Module
hr: Modul

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Desc
hr: Silazno

en: Day
hr: Dan

en: Counter
hr: Brojač

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Clear
hr: Očisti

en: Result
hr: Rezultat

en: Languages
hr: Jezici

en: Today
hr: Danas

en: Period
hr: Točka

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
