Search Log (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Search
ht: Chèche

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
