Search Log (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Block
hy: Բլոկ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Today
hy: Այսօր
