Search Log (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: more
ja: 続き

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Modules
ja: モジュール

en: Total
ja: 合計

en: Unknown
ja: 不明

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Module
ja: モジュール

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Desc
ja: 降順

en: Day
ja: 日

en: Counter
ja: カウンター

en:  (
ja:  （

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Clear
ja: クリアー

en: Result
ja: 結果

en: Languages
ja: 言語

en: Today
ja: 今日

en: Period
ja: 期間

en: Failed
ja: 失敗

en: Apply
ja: 適用

en: This week
ja: 今週

en: This month
ja: 今月

en: This year
ja: 今年

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
