Search Log (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Modules
lt: Moduliai

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Module
lt: Modulis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Day
lt: Diena

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Result
lt: Rezultatas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Today
lt: Šiandien

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: Clear log
lt: Išvalyti žurnalą
