Search Log (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Total
mr: एकूण

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Day
mr: दिवस

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Languages
mr: भाषा
