Search Log (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: To
ne: लाई

en: Day
ne: दिन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Clear
ne: सफा

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Today
ne: आज
