Search Log (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Total
nl: Totaal

en: Unknown
nl: Onbekend

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Success
nl: Succes

en: Desc
nl: Aflopend

en: Day
nl: Dag

en: Counter
nl: Teller

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Clear
nl: Wissen

en: Result
nl: Resultaat

en: Languages
nl: Talen

en: Today
nl: Vandaag

en: Period
nl: Punt

en: Failed
nl: Mislukt

en: Apply
nl: Toepassen

en: Keys
nl: Sleutels

en: This week
nl: Deze week

en: This month
nl: Deze maand

en: This year
nl: Dit jaar

en: Clear log
nl: Log wissen

en: Asc
nl: Oplopend
