Search Log (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Modules
pl: Moduły

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Module
pl: Moduł

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Success
pl: Sukces

en: Desc
pl: Malejąco

en: Day
pl: Dzień

en: Counter
pl: Licznik

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Result
pl: Wynik

en: Languages
pl: Języki

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Period
pl: Okres

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Keys
pl: Klucze

en: This week
pl: Ten tydzień

en: This month
pl: Ten miesiąc

en: This year
pl: Ten rok

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
