Search Log (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: more
ro: mai multe

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Modules
ro: Module

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Module
ro: Modul

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Success
ro: Succes

en: Desc
ro: Descendent

en: Day
ro: Zi

en: Counter
ro: Numărător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Clear
ro: Elimină

en: Result
ro: Rezultat

en: Languages
ro: Limbi

en: Today
ro: Azi

en: Failed
ro: Eșuat

en: Apply
ro: Aplică

en: Keys
ro: Chei

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
