Search Log (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Total
sr: Укупно

en: Block
sr: Блок

en: Day
sr: Дан

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Languages
sr: Језици
