Search Log (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Module
ta: கூடகம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Day
ta: நாள்

en: Counter
ta: எண்ணி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Result
ta: முடிவு

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Today
ta: இன்று

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
