Search Log (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: Search
ur: تلاش

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Languages
ur: زبانیں
