Search API Multi Aggregate (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Search
da: Søg

en: Remove field
da: Fjern felt

en: Add new field
da: Tilføj felt

en: New field
da: Nyt felt

en: New field name
da: Navn på nyt felt
