Search API Multi Aggregate (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: New field
et: Uus väli

en: New field name
et: Uue välja nimetus
