Search API Multi Aggregate (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Remove field
fr: Retirer le champ

en: Add new field
fr: Ajouter un nouveau champ

en: New field
fr: Nouveau champ

en: New field name
fr: Nom du nouveau champ

en: Contained fields
fr: Champs contenus
