Search API Multi Aggregate (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Remove field
gl: Eliminar campo

en: Add new field
gl: Engadir novo campo

en: New field
gl: Novo campo

en: New field name
gl: Nombre de campo novo
