Search API Multi Aggregate (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Remove field
hu: Mező törlése

en: Add new field
hu: Új mező hozzáadása

en: New field
hu: Új mező

en: New field name
hu: Új mezőnév
