Search API Multi Aggregate (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Remove field
uk: Видалити поле

en: Add new field
uk: Додати нове поле

en: New field
uk: Нове поле

en: New field name
uk: Назва нового поля
