Search API Multi Aggregate (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Remove field
vi: Gỡ bỏ trường

en: Add new field
vi: Thêm trường dữ liệu mới

en: New field
vi: Trường dữ liệu mới

en: New field name
vi: Tên của trường mới
