Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Remove field
bo: གནས་ཁོངས་གསུབ་པ

en: Add new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: New field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ

en: New field name
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་མིང
