Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Remove field
ca: Eliminar camp

en: Add new field
ca: Afegeix un nou camp

en: New field
ca: Nou camp

en: New field name
ca: Nom del nou camp
