Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: Add new field
cs: Přidat nové pole

en: New field
cs: Nové pole

en: New field name
cs: Nový název pole
