Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Remove field
es: Eliminar campo

en: Add new field
es: Agregar nuevo campo

en: New field
es: Nuevo campo

en: New field name
es: Nombre de campo nuevo

en: Contained fields
es: Campos contenidos
