Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Remove field
fi: Poista kenttä

en: Add new field
fi: Lisää uusi kenttä

en: New field
fi: Uusi kenttä

en: New field name
fi: Uuden kentän nimi
