Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: Add new field
hr: Dodaj novo polje

en: New field
hr: Novo polje

en: New field name
hr: Naziv novog polja
