Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Remove field
it: Rimuovi campi

en: Add new field
it: Aggiungi un nuovo campo

en: New field
it: Nuovo campo

en: New field name
it: Nome del nuovo campo
