Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: New field name
lt: Naujas laukelio pavadinimas
