Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Search
no: Søk

en: Remove field
no: Fjern felt

en: Add new field
no: Opprett nytt felt

en: New field
no: Nytt felt

en: New field name
no: Navn på nytt felt
