Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Add new field
nl: Veld toevoegen

en: New field
nl: Nieuw veld

en: New field name
nl: Naam van nieuw veld
