Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Remove field
pl: Usuń pole

en: Add new field
pl: Dodaj nowe pole

en: New field
pl: Nowe pole

en: New field name
pl: Nazwa nowego pola

en: Contained fields
pl: Zawarte pola
