Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Remove field
ro: Elimină câmp

en: Add new field
ro: Adaugă câmp nou

en: New field
ro: Câmp nou

en: New field name
ro: Noul nume al câmpului
