Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Remove field
ru: Удалить поле

en: Add new field
ru: Добавить новое поле

en: New field
ru: Новое поле

en: New field name
ru: Имя нового поля
