Search API Multi Aggregate (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: Add new field
sk: Pridať nové pole

en: New field
sk: Nové pole

en: New field name
sk: Nový názov poľa
