Searchcloud Block (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: Term
az: Termin

en: Count
az: Say

en: Edit term
az: Termini redaktə edin

en: Hide
az: Gizlət
