Searchcloud Block (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Add term
cy: Ychwanegu term

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Edit term
cy: Golygu term

en: Hide
cy: Cuddio
