Searchcloud Block (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas

en: Add term
fil: Magdagdag nang kataga
