Searchcloud Block (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: Add term
it: Aggiungi termine

en: Term
it: Termine

en: Count
it: Numero

en: Edit term
it: Modifica termine

en: Hide
it: Nascondi
