Searchcloud Block (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Save
jv: Simpen

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: Count
jv: Jumlah

en: Hide
jv: Umpetaké
