Searchcloud Block (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: Count
km: រាប់

en: Edit term
km: កែសម្រួល​ពាក្យ

en: Hide
km: លាក់
