Searchcloud Block (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Hide
mn: Нуух
